SGK ve Yüksek Maaş Ödemeden Sekreter Çalıştırmak Bir Mutluluk Hiçbir Çağrınız Kaçmasın ve Kurumsallığınızı Koruyun

Her firmanın ihtiyacı olan sekreter sorununu Bankofis Dijital ile çözümledik. Firmanıza özel numara tahsisi ve çağrı karşılama anonsu hazırlarız. Çağrılarınızı anlık olarak işinde uzman sekreterlerimiz ile karşılar, size anlık olarak Bankofis Dijital ile bildiririz. Sekreterinizin aldığı notları, kimin ne için ve ne zaman aradığını görebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı sahibinin numarasını görüp arayabilirsiniz. Böylece gereksiz iş yükünden kurtulur ve kurumsallığınızı korumuş olursunuz.

SGK ve yüksek maaş ödemeden bir sekreter çalıştırmak mutluluk! İşlerinize odaklanmışken, önemli bir iş bağlantısının sizinle olan kontağını da kaçırmamış olursunuz. Hem de kurumsallığınızı koruyarak. Cepten, çağrı ve alınan notları görmeniz ise muhteşem.

Hangisine İhtiyacınız Olduğuna Karar Vermeniz Yeterli

İhtiyacınıza göre hizmet alımı yapmanız için Sekreterim Cebimde hizmetini 2 başlık altında topladık. Sanal sekreter ve gerçek sekreter uygulamada aynı gibi görünse de pratikte ufak değişikliklerle karşımıza çıkmaktadır. Aslında en büyük fark; bir tanesinde gerçek bir kişinin çağrılarını karşılaması çalışma prensibi varken, diğer hizmetimizde ise çağrılar sizin istediğiniz bir telefona yönlendirilme prensibiyle çalışmaktadır. Bunun dışında ‘’Karşılama Anonsu Hizmeti’’ ve ‘’Cepten Yönetim’’ gibi diğer hizmetler aynı olmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte iş yaşamı yeniden şekillendi. Eski yöntemler neredeyse tümüyle değişti. Klasörler, sayfa sayfa kâğıt yığınları, hesap defterleri yerini küçük bilgisayarlara, akıllı tabletlere, telefonlara bıraktı. Bütün bu işlemleri sırasıyla sizin için yapar, sadece kullanımınıza sunarız. Eğer ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin.

  • Firmanıza kurumsal 0312, 0850 numara tahsisi yapılır.
  • Firmanıza özel IVR anonsu ve seslendirme işlemi yapılır.
  • Çağrılarınız deneyimli sekreterlerimiz tarafından karşılanır.
  • Karşılanan çağrıda alınan notlarınız anlık olarak bildirilir.
  • Bankofis Dijital ile alınan not ve detayları takip edersiniz.

Paylaş

Yorum Gönder

Email adresiniz yayımlanmayacak.

Üste Git