Yeni bir kuruluş yada aktif bir firma sahibi olmanıza göre istenilen evraklar farlılık göstermektedir. Size ait paneliniz içerisinde istenilen evraklar yazmaktadır.

Tamamen kendinize ait paneliniz üzerinden evrakları yükleyebilirsiniz. Bunu yaparken dijital asistanınız veya canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Firma açılış günü bir kereye mahsus olmak üzere siz yada vekaletinizle gelen mali müşaviriniz tarafından getirebilirsiniz.

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca Bankofis çalışanlarımız yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek bir şeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

6 aylık veya 1 senelik kontrat süreleriyle hizmet alımı yapabilirsiniz. Daha kısa süreli kontratlara hem biz, hem de Vergi Dairesi sıcak bakmamaktadır.

Firma açılış veya mevcut firmanızın adresini Bankofis lokasyonuna taşıma işleminden başlayıp, hizmetlerimizin tamamından sadece cep telefonunuz yardımıyla faydalanmanızı temsil etmektedir.

İhtiyacınıza göre Bankofis Dijital ile toplantı odalarınızı rezerve edebilirsiniz.

Kişi sayısı kapasitesi, büyüklük ve atıştırmalık, yemek vb. Ek hizmetlere göre değişmektedir.

Evet ihtiyacınıza göre toplantı odalarını saatlik, günlük veya haftalık kiralayabilirsiniz.

Adınıza yada firmanıza gelen; posta, kargo, tebligatlarınızı Bankofis çalışanımız teslim alıp, size Bankofis Dijital üzerinden anlık bildirmektedir.

Adınıza yada firmanıza gelen; posta, kargo, tebligatlarınızı Bankofis çalışanımız teslim alıp, gönderici bilgilerini size bildirmektedir. Bankofis Dijital üzerinden "<u>kargo içeriğimi görüntüle</u>" butonuna tıklayarak içerik görme talebinde bulunabilirsiniz.

Üste Git