Bankofis Sanal Ofis’in bitmeyen yeniliklerinden olan Postan Cepte ile Bankofis Dijital’den posta, kargo, tebligatlarını kolayca takip eder ve farklı aksiyonlar alabilirsiniz. Kargonun kimden, ne zaman geldiğini görür, ilgili kişinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dijital Asistan’ınla; örneğin kargonun iç görsel tarama talebinde bulunabilir veya posta-kargonun istediğiniz herhangi bir adrese gönderilmesi görevini tanımlayabilirsiniz. Böylece hiçbir değerli evrakınız ve kargonuz kaçmazken, sadece cepten bu hizmeti alıyor olmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Biz; süslü hizmet paketleri değil, tam da ihtiyacınız olanı sunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bankofis’in bitmeyen yeniliklerinden olan Cepte Posta hizmetiyle hakkınız olan hizmetin fazlasını alırsınız.

Çünkü hepimiz daha fazlasını hak ediyoruz.

Kargom Nerede-Cepte

Bir tebligatın size ulaşmamasının bazen iş hayatınızı ne kadar olumsuz etkileyebileceğini hepimiz biliriz. Siz, gelişen ve değişen dünya iş hayatının zorluklarıyla uğraşırken, çok önemli herhangi bir evrak, tebligat ya da kargonuzun kaçmasını önleriz. Böylece siz sadece işinize odaklanırken anlık olarak Bankofis Dijital ile kargolarınızı takip eder ve istediğiniz adrese kargonuzun ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hem de sadece birkaç tıkla.

  • Kargonuzu teslim alırız
  • Size anlık olarak bildiririz
  • İç görsel isteyebilirsiniz
  • Bir adrese isteyebilirsiniz
  • Güncel ve eski kargolarınızı görebilirsiniz
  • Dijital Asistan desteği alabilirsiniz

Bankofis Dijital bir hizmetler bütünü olup, postam cepte hizmeti ile müşterilerine yenilikçi bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

ÜSTE GİT